Skip to main content

Get cloudy today with Office 365

. עוברים למחשוב ענן ומתחילים לעבוד מהבית, במשרד ובכל מקום

צור קשר  אודותינו  Member Login  CRM  Lync  שרת דואר  Office PRO  גיבוי מרוחק - בענן  מחשוב ענן לעסקים קטנים  מחשוב ענן לארגונים  עוברים לענן עם אופיס 365   
רישיון קבוע לאנטי וירוס > גוגל דרייב - Google Drive > עבודה מהבית - בקלות > שרת דואר + אתר אינטרנט  > מארזים מוקשחים לטאבלט > מחשבים > ניהול פרוייקטים > OneDrive - SkyDrive > מתווכים >  

 

 

 

  

 

 

                                                                                                                                                                                                                      

הקמת אתר אינטרנט (כדוגמת זה) + תיבת דואר (שרת Exchange)

מבית מיקרוסופט + רכישת דומיין בינלאומי ב 79ש"ח לחודש + מע"מ.

 

אתר כולל שרת דואר מאובטח (תיבה אחת), אחסון, גיבוי, נגישות מכל מקום ובכל זמן ועוד.

 

בשנים האחרונות, הצורך הגובר של עסקים (בכל גודל) באתר אינטרנט כבר אינו מוטל בספק ובגדר צורך בסיסי וחיוני. 

 

רבים הפנימו את חשיבות הפלטפורמה הנ"ל כאמצעי יעיל לקבלת חשיפה אפקטיבית בתפוצה רחבה וזולה, זמינות ללקוחות פוטנציאליים וגולשים בכל זמן ושעה, בכל מקום ומכל מכשיר ממנו גולשים (שוק של חיפוש מידע ושירותים).

 

ויתור על חשיפה זו / על נוכחות ברשת כלל אינה על הפרק ובוודאי שאינה בגדר מותרות אלא נדבך חובה מהרגע הראשון. 

 

משמעות האתר בהקשר זה -  ניראות מקסימלית, הקלה על חיפושי הגולשים (ומניעת זליגת לקוחות למתחרים...), העברת מסרים בתפוצה רחבה לכלל הגולשים וקבלת פידבקים מגולשים / לקוחות קיימים.

 

אתרים רבים כגון זה בו את/ה צופה בהם נועדו להעברת מידע על העסק, הצגת תמונות להמחשה, הצגת תיק עבודות, מכתבי הערכה והמלצות, הפנייה לאתרים אחרים בעלי ערך עבורך, מאפשרים יצירת אינטראקציה בין בעל האתר לבין הגולש באמצעות "עמוד יצירת קשר" ואמצעים אחרים כ"הנעה לפעולה" ומקלים על הגולש בעת חיפוש נותני שירות / מוצר אותו בעל האתר מעוניין לקדם.   זמינות האתר - 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

 

תיאורמצב:

 

לקוחות רבים מחפשים עסק מסויים על פי שם העסק.  אין זה סוד כי מרבית החיפושים ברשת מתבעים באמצעות מנועי חיפוש  כגון: גוגל, וולאה, יאהו, בינג ואחרים.  במקרה זה מנוע החיפוש  ישאף להציג את התוצאות הרלוונטיות לגולש ולפיכך יציג דווקא את הקישורים לאתרים של המתחרים!

 

לקוחות רבים מחפשים מוצר או שירות באמצעות מנועי החיפוש הנ"ל, גם כאן הם יופנו דווקא לאתרי המתחרים אשר עושים ככל שביכולתם על מנת להטות את תנועת הגולשים (לרוב על פי מילות מפתח שחלקן קשורות אליכם), תוך השקעה רבה של מאמצים ומשאבים עצומים (עד כדי אלפי שקלים בחודש), שימוש בטכניקות קידום ותשלום לגופים שזו התמחותם - קידום אתרים במנועי חיפוש.

 

 

דומיין פרטי (לעומת שימוש בדומיין ציבורי - חינמי):

 

רבים מבעלי העסקים (לרוב קטנים) חוששים מההוצאה הכרוכה בהקמת אתר, אחסונו, אבטחתו וכו' ונופלים למלכודת האינדקסים החינמיים. כמובן שאין כל פסול מהופעה באותם אינדקסים, אלא שרבים חושבים כי המצאותם במקומות אלה פוטרת אותם מהצורך באתר פרטי ולא כך היא.

 

הסיכוי להגיע אליכם באינדקס זה או אחר, אתר חינמי תחת קטגוריה ספציפית שווה לסיכוי להגיע גם למתחרים !!!

 

הקמת אתר חינמי (מכל סוג שהוא) מוגבלת בכמות המידע החיוני אותו תרצו לחלוק עם הגולשים, עלולה להיפסק בכל רגע נתון תוך אובדן ה"מוניטין" שצברתם (ויכולתם לצבור באתר פרטי).

 

ההופעה באינדקס אתרים חינמי משולבת לרוב בשלל פרסומות (כולל של המתחרים שלכם) שמטרתן - מקסימום רווח מפרסום עבור השירות החינמי אותו אתם מקבלים....

 

 

תיבת אימייל פרטית, בבעלותכם.

 

אין ספק שקיימת תלות מוחלטת שלכם בכתובת האימייל שלכם, חשבתם מה יקרה אם נותן האימייל החינמי יחליט בשלב כלשהו להפסיק שירות זה? כמה קשרים עסקיים ואישיים ילכו לאיבוד? כמה משאבים תצטרכו להשקיע על מנת להתחיל הכל מחדש, לעדכן לקוחות ומכרים אשר לא הייתם עמם בקשר מזה זמן?

 

בעיה נפוצה נוספת: תלות מוחלטת בכתובת האימייל שקיבלתם מספק האינטרנט שלכם (בזק, נטוויזי'ן, 012 וכו').  בתקופה בה ניידות מספק לספק חשובה מאין כמותה, מאפשרת לכם לעבור לספק זול יותר, נוח יותר ומשיקולים כאלו ואחרים, חשוב שתוכלו לקבל החלטה נבונה והתלות בו כספר האימייל שלכם לא יהווה פקטור בחישוב הכולל מחד ואמצעי לחץ עליכם מאידך.

 

כמו כן, תופעה נפוצה אחרת העולה לעסקים רבים "בחייהם" ובבריאותם של בעליהם היא שכל התכתובות ואנשי הקשר נמצאים על גבי מחשב בודד, בין אם בעסק ובין אם בביתם.  במקרה זה, כל בעיה טכנית / פיסית של המחשב משתקת את העסק וגורמת לקריסת כל מערך המידע שאוכסן בו, לרבות אנשי הקשר ותיעודים נחיוניים נוספים.

 

 

המסקנה המתבקשת מכל האמור היא אחת:  רכישת דומיין אשר יהיה בבעלותכם לשנים בין אם תחת אתר כזה או אחר (אפילו גוגל מדרגת אתרים על פי ה"ותק" שצברו מאז נרשמו באינדקס, ניתוק זיקה בין ספק האינטרנט לתיבת המייל שלכם ואפשרות העברת ופרסום תכנים בתפוצה רחבה לכל דורש, ניתוק התלות בספקים "חינמיים" ובידול מעסקים אחרים.

 

הפתרון המוצע:  אתר אינטרנט (בעיצוב כו זה בו אתם גולשים כעת), דומיין בינלאומי, תיבת אימייל (תחת שרת דואר של מיקרוסופט המתקדם ביותר ומאפיין ארגונים רבי משתמשים - למשתמש בודד) וכל זאת בעלות מינימלית החל מ-79 ש"ח לחודש + מע"מ בתשלום לשנה מראש.

 

 

 

רוצים לדעת עוד? צרו קשר באמצעות האתר או התקשרו ל: 050-2555500

מנוי לחודש חינם (כולל 10 משתמשים)