Skip to main content

Get cloudy today with Office 365

. עוברים למחשוב ענן ומתחילים לעבוד מהבית, במשרד ובכל מקום

צור קשר  אודותינו  Member Login  CRM  Lync  שרת דואר  Office PRO  גיבוי מרוחק - בענן  מחשוב ענן לעסקים קטנים  מחשוב ענן לארגונים  עוברים לענן עם אופיס 365   
רישיון קבוע לאנטי וירוס > גוגל דרייב - Google Drive > עבודה מהבית - בקלות > שרת דואר + אתר אינטרנט  > מארזים מוקשחים לטאבלט > מחשבים > ניהול פרוייקטים > OneDrive - SkyDrive > מתווכים >  

 


 


    


 

 

 

 

 

 

 

מקימים עסק חדש? עוסק פטור? עסק מהבית?

 

מדוע שהעסק לא ייהנה ממיצוב ראוי, שלא יתנהל באמצעות הכלים המתקדמים ביותר לעסקים שיש לנו להציע באמצעות שרותי הענן ?

 

מהיום ניתן לקבל את כל שירותי המחשוב ושירותים עסקיים נוספים כגון ניהול קשרי לקוחות  המתקדמים ביותר שהיו שמורים עד כה  לארגונים גדולים בלבד, ניהול העסק (כולל ניהול חחשבונות), תוכנות עסקיות - במודל "השכרה".

 

מודל זה מהווה פתרון מיידי (רק צריך להתחבר לשרות), ללא עלויות התקנה (לא נדרשת רכישת שרתים ייעודיים), מאפשר סיום התקשרות בכל רגע נתון והפסקת החיוב ומאפשר לכם הגדלה או הקטנה של העסק בקליק אחד (פתרון לעסקים חדשים שאינם יודעים להעריך את צמיחת העסק והיקפה, עסקים עם פעילות עונתית וכו').

 

במסגרת זו תוכלו לעבוד בקלות בכל זמן שנוח לכם, מכל מקום בעולם, להיות מחוברים לעסק ולשדר ללקוחות חדשים ופוטנציאליים את הרושם שאתם מעוניינים ליצור - של עסק מקצועי ואמין.

 

יצירת קשר ראשוני, העברת מידע אודות העסק ומידע נוסף אחר ניתנים לביצוע בקלות באמצעות אתר כגון זה, יצירת קשר באמצעות

 

עמוד צור קשר מאפשרת ללקוח אשר הגיע אל האתר להשאיר פרטים ובקשות נוספות גם בשעות בהן העסק אינו פעיל, בסופי שבוע ובחגים.  אין כל סיבה תאבדו לקוח כזה.

 

כן, גם תיבת האימייל שלכם שאינה נושאת את שמכם, דואר חינמי כגון גימייל וואלה ואחרים אינם מוסיפים לרושם הראשוני אשר נוצר אצל הלקוח, לרוב אינם בטוחים, אינם מזוהים עם שם העסק, אינם בבעלותכם ואינם מאפשרים עבודה באמצעות תוכנות עסקיות ועוד.

 

תמורת דולרים בודדים בחודש תוכלו לשנות את תדמית / חזות העסק הקטן שזה אך הוקם מהקצה לקצה.

 

זאת ועוד, כאשר ניתן להתקין את תוכנות אופיס מבית מיקרוסופט המתקדמות ביותר (גרסה ארגונית) והמעודכנות ביותר, בעלות חודשית של 12$ בחודש עבור חמישה מחשבים, אין כל הצדקה להסתכן בעבודה עם עותקים בלתי חוקיים, לא מעודכנים, לא בטוחים ולהפקיר את העסק ונכסיו לפגעי האינטרנט, וירוסים, תוכנות ריגול ומפגעים אחרים.

 

גיבויי מרוחק - אחד הפתרונות הנחוצים ביותר לעסק.  בעלות חודשים של עשרות שקלים תוכלו לגבות את המידע החיוני שלכם על גבי שרתים מוצפנים אשר יושבים בחוות שרתים בארץ, מוגנים מכל פגע (פיסי או תוכנתי) ומוכנים לשחזור בכל זמן ומכל מקום.

 

וירוסים, תוכנות ריגול, תוכנות שהתקנתם אשר עלולות להשבית את המחשב, פריצה לבית / למשרד, בלאי של דיסק פנימי, תקלת חשמל במחשב, קצרים ושאר מרעין בישין כבר לא יחזירו אותך שנים אחורה וימחקו את נכסי הידע של העסק.

 

ניהול קשרי לקוחות, ניהול העסק, ניהול חשבונות, כל אלו ניתנים כשרות מרוחק, מוצפן ומאובטח הנמצאים על גבי חוות שרתים בארץ ובחו"ל יבטיחו רציפות עבודה ללא תלום בתשתית הביתית במידה וקיימת בעית תקשורת או בעיית חשמל, במידה ונמצאים אלפי קילומטרים מהעסק או אם יש צורך להתחבר לעסק באמצע הלילה.

 

באתר בו אתם צופים תוכלו להתרשם מכל השירותים אותם תוכלו לקבל באמצעות מודל עסקי זה, ללא צורך בהשקעה גדולה מצידכם, להנות מהשירותים המתקדמים ביותר והטמעה ויישום של מספר שעות ללא צורך באנשי מחשוב יקרים ורכישת שירותים שעלותם ממילא אינם בהישג ידכם. אל תקנו - קבלו אותם בענן!

 

בכל שאלה, תוכלו לפנות באמצעות עמוד צור קשר או בטל' ישיר: 050-2555500

 

 

 

 

צח סחר - שותף ענן של מיקרוסופט (Office 365) מפיץ מורשה של תוכנות אבטחה, אדובי, ופתרונות נוספים.