Skip to main content

Get cloudy today with Office 365

. עוברים למחשוב ענן ומתחילים לעבוד מהבית, במשרד ובכל מקום

צור קשר  אודותינו  Member Login  CRM  Lync  שרת דואר  Office PRO  גיבוי מרוחק - בענן  מחשוב ענן לעסקים קטנים  מחשוב ענן לארגונים  עוברים לענן עם אופיס 365   
אינטרנט קפה > מקליט שיחות למחשב > FaxPort - שרת פקס ארגוני עם ממשק עברית > נקודת גישה לרשת אלחוטית > תוכנת ניטור >  

PictureSkype for Business

 Skype for Business - מהתוכנות היעילות ביותר עבור המשתמשים בארגון, מאפשרת תקשורת פנים ארגונית, כולל שיחות וידאו ואף שיחות ועידה, שיתוף מידע, שיתוף מסכים ויצירת קשר עם משתמשי סקייפ חוץ ארגוניים בפשטות.

  

 

Skype for Business מאפשר למשתמש להיות בקשר רציף מכל מקום בו קיים חיבור אינטרנט, לנהל שיחות ועידה, לשתף קבצים אונליין, לקיים שיחות וידאו ועוד. לרבים מאיתנו,

 

אחד החידושים המרעישים ש Skype for Business מציג הוא היכולת לקיים שיחת ועידה בוידאו בין סניפי החברה, מפגשי הנחייה וירטואליים (Webinars).

 

Skype for Business מאפשר למשתשמש לשלוח הזמנות לשיחת ועידה שכזו גם ללקוחות העסק אף אם אינם מנויים ואין להם כלל תוכנת Skype for Business או אופיס.

 

נסו את Skype for Business ותראו כמה זמן, עלויות תקשורת ומשאבים נוספים הוא יחסוך לכם.

  

מיותר לציין Skype for Business אף מתממשק ל Outlook ומאפשר יצירת קשר קלה ומהירה לאנשי הקשר, שליחת הזמנות ליצירת קשר ועוד בממשק האאוטלוק שלכם.

 

 

 

 

להזמנת מנוי בעלות 2$ בחודש בלבד - הקישו כאן


 

 

    עשר סיבות לבחירת השימוש Skype for Business:

 

1

 

 

חוויית תקשורת אחת

Skype for Business הוא לקוח אמיתי של תקשורת מאוחדת עם העברת הודעות מיידיות, פגישות וקול. באמצעות ממשק משתמש מעודכן, Skype for Business מרכז כלי תקשורת הפועלים באופן שבו התרגלת להשתמש בהם. הלקוח מציג לוח מחוונים המקל עליך לאתר ולהשתמש בפונקציות נפוצות, כגון לוח החיוג, דואר קולי חזותי, רשימת אנשי הקשר ורשימת השיחות הפעילות.

2

 

 

 

אתר את האנשים הנכונים באופן מיידי באמצעות חיפוש כישורים

Skype for Business פועל עם חיפוש הכישורים המבוסס על Microsoft SharePoint כדי לסייע לך לאתר את המומחיות הנחוצה. בחיפוש כישורים, באפשרותך להזין מילות מפתח המתארות כישורים, מומחיות ופרטי קבוצה לקבלת רשימה של מומחים בארגון שלך בעלי הכישורים הנחוצים לך. כאשר תאתר מומחים בעלי הכישורים המתאימים, תוכל לפנות אליהם ישירות דרך Skype for Business.

 

3 

 

 

קיים תקשורת מ- Office ו- SharePoint

כברירת מחדל, באפשרותך לראות מידע נוכחות — מי זמין, לא נמצא, עסוק או לא מחובר — ב- Microsoft Outlook,‏ SharePoint ויישומים אחרים של Office. סמל נוכחות מרחף מציג תפריט ריחוף מהיר שבו באפשרותך להשתמש כדי להתחיל שיחה מהיישום. Skype for Business מספק לך תקשורת יעילה יותר ומאפשר לך ללחוץ כדי לקיים תקשורת מתוך היישומים שבהם אתה מרבה להשתמש.

 

4 

 

 

צור קשר עם אנשים מחוץ לארגון שלך

באמצעות יכולות איחוד משרת לשרת, באפשרותך להשתמש במידע נוכחות והודעות מיידיות (IM) עם משתמשי Microsoft Skype for BusinessServer אחרים מחוץ לרשת החברה. בנוסף, קישוריות IM ציבורית מגדילה את טווח ההגעה שלך עוד יותר בכך שהיא מאפשרת לך להתחבר למספר רשתות IM ציבוריות, כולל MSN,‏ Windows Live,‏ Yahoo!‎ ו- AOL.

 

5 

 

 

 

הרחב את הנוכחות באמצעות הערה אישית, מיקום ותמונה

הנוכחות מציגה כעת את ההערות האישיות, המיקומים והתמונות שלך, ובמקביל מעניקה לך שליטה על המידע האישי שלך באמצעות הגדרות פרטיות משופרות. באפשרותך כעת להגדיר את מצב הנוכחות בעצמך; לחלופין, ניתן להגדיר אותו באופן אוטומטי בהתבסס על לוח השנה ומצב הכניסה שלך, ועוד. באפשרותך גם להתאים אישית רמות גישה עבור אנשי קשר ספציפיים כדי לשתף עמם יותר או פחות מידע.

 

6 

 

אף פעם לא תחמיץ שיחה

השתמש בצלצול הבו-זמני של Skype for Business לקבלת צלצול אוטומטי עבור שיחות נכנסות בטלפון הנייד שלך, בטלפון הביתי או במספר טלפון אחר, בנוסף ללקוח השולחני שלך.

 

7 

 

  

שיחות ועידה פשוטות, בסיסיות ומהימנות

שתף פעולה ביתר יעילות. Skype for Business מספק יכולת שיתוף מוכללת של שולחן עבודה ויישומים, פעולות העלאה מ- PowerPoint ויכולות לוח ציור עשירות, כולל היכולת להעתיק ולהדביק תמונות ותוכן אחר. תזמן פגישות והצטרף אליהן באמצעות לחיצה בודדת ב- Outlook או בתזכורת הפגישה. מקם משתתפים בחדר כניסה וירטואלי כדי לשפר את האבטחה והיכולת לקבוע מי ישתתף בפגישה.

 

8 

 

 

נהל את שיחות הוועידה שלך ביעילות

אם אתה מארגן שיחת הוועידה, באפשרותך למקם משתתפים ב"חדר כניסה" ולאחר מכן להכניס אותם כדי למנוע בעיות אבטחה או שגיאות מביכות שעלולות להיווצר כתוצאה מהעברה לא מורשית של הזמנות לפגישה. מארגני שיחות ועידה יכולים גם להוציא או להשתיק משתתפים לאחר ששיחת הוועידה מתחילה.

 

9 

 

הישאר מעודכן באמצעות הזנה של פעילות

כרטיסיית ההזנה של הפעילות ב- Skype for Business מאפשרת לך ולאנשים אחרים בחברה לגלות מה עמיתים חושבים ועושים. שתף שבחים או תסכולים רווחים בכך שתשדר את דעותיך ותספר לכולם "מה קורה היום?"

 

10

 

 

 

 

 

הצג שיחות קיימות והצטרף אליהן מחדש

כרטיסיית השיחות מכילה היסטוריית שיחות מאינטראקציות עם אנשי קשר ב- Skype for Business. באפשרותך לבחור לשמור הודעות מיידיות כדי לסייע במעקב אחר התקשורת שלך. Skype for Business גם מנהל היסטוריה של שיחות טלפון נכנסות ויוצאות, המפורטות לצד מספרי טלפון לצורך עיון מהיר. בדרך זו, באפשרותך להתחיל מחדש שיחה עם ההקשר המקורי, ושני המשתתפים יכולים לראות את ההיסטוריה בחלון השיחה. בנוסף, אם ועידה או שיחה מתנתקת, באפשרותך להצטרף מחדש מכרטיסיית השיחות מבלי לחייג מחדש את מספר הטלפון או לחפש את ההזמנה לפגישה.