Skip to main content

Get cloudy today with Office 365

. עוברים למחשוב ענן ומתחילים לעבוד מהבית, במשרד ובכל מקום

צור קשר  אודותינו  Member Login  CRM  Lync  שרת דואר  Office PRO  גיבוי מרוחק - בענן  מחשוב ענן לעסקים קטנים  מחשוב ענן לארגונים  עוברים לענן עם אופיס 365   
Google Apps vs Office 365 > Windows 8 עולם חדש עם  > אקרובט לעסקים >  עמוד עסקי בפייסבוק > תיבת צ'אט עם הגולשים > Vsio התחליף המושלם לתוכנת > לוח גרפי >  


  
 


eDraw MAX   -  תוכנה גרפית ליצירת המחשות ויזואליות בקלות.
התחליף המושלם והזול ביותר לתוכנת Visio היקרה מבית מיקרוסופט.

Highlight Flowchart Software


באמצעות eDraw MAX ניתן לציור כמעט כל סוג של המחשה ויזואלית של תרשימים, תרשימי זרימה, תכנון חללים (חדרים, משרדים וכו') כולל אפשרות הצמדת מידות לעצמים ולמפתחים, הדגמות ואילוסטרציות, תכנון רצפות ייצור, טפסים עסקיים ועוד הרבה מכך.

eDraw MAX מסופקת עם מגוון עשרי של אייקונים, של חיצי זרימה וכלים עיצוב מתקדמים רבים. באמצעות סרגלי כלים מובנים וללא כל מאמץ מיוחד ניתן להמחיש כמעט כל סיטואציה, לשלב את התוצאות מצגות עסקיות ועוד.

eDraw MAX מאפשרת הטמעת פונקציות וקבצי נתונים מתוך תוכנות אופיס ומקלה מאוד את עבודת המעצב / מתכנן.
eDraw MAX כפתרון ארגוני:

בסביבה ארגונית, כאשר העובדים בחלקת משאבי אנוש צריכים להיות מסוגלים ליצור תרשימים ארגוניים, מצגות עיסקיות, ואולי כמה מפות כיוונית ותוכניות קומת בניין על מנת להדריך את המבקרים בבניין. באותה החברה, המתכנתים ומהנדסים צריכים גם הם תוכנה המאפשרת להם לבנות את דיאגרמות UML, זרימות עבודה, מבני תכנית, דיאגרמות עיצוב אתרים, דיאגרמות הנדסת חשמל, ודיאגרמות מסד נתונים.


    

תרשים זרימה, תרשימים ארגוניים ודיאגרמות רשתeDraw MAX מאפשר לך ליצור תרשימים ודיאגרמות כדי להתאים את כל הדרישות הללו ועוד. 


עם מעל 6,000 סמלים וקטוריים הכלולים וספרייה נרחבת של איורים אשר אוירו מראש, כנראה שלא יהיה צורך לרכוש תכנית גרפיקה אחרת לעולם!


הדבר הטוב ביותר על eDraw MAX הוא הגמישות שלה. ניתן לייצא לכל פורמט גרפיקה, PDF, SVG או EPS, להדפיס עם תמיכת WYSIWYG מלאה, או לחלוק עם אחרים כקובץ PowerPoint Word, Excel. אתה אפילו יכול לקשר דיאגרמות לנתונים הבסיסיים כדי לספק מידע מפורט עוד יותר לקהל היעד שלך.

מדוע כדאי לבחור Edraw Max:

השתמש בתוכנה ליצירת דיאגרמות עם ההמפות הטובות ביותר לאיזור שאתה מכיר ושבו אתה נוסע.
באופן מלא תוכנה מבוססת וקטור גרפי, המאפשרת יצירה המהירה של תרשים זרימה, תרשימים ארגוניים, דיאגרמות רשת ועוד.
תומך לייבא קובץ XML להתקיים Visio בצורה מושלמת.פשוט לגרור את צורות הצטברות מחלונית הספרייה ושחרר אותם בדף שלך.

עם
eDraw MAX ציור לא יכול להיות קל יותר! eDraw MAX יצור עבורך דיאגרמות בעלות מראה מקצועיות במהירות עם ערכות נושא, אפקטים וסגנונות מהירים.

eDraw MAX אפשר לך להשיג פרודוקטיביות גדולה יותר בדיאגרמות בזכות תכונות אוטומטיו ליישור ולסידור הצורות.

eDraw MAX כולל מגוון עצום של צורות באיכות גבוהה, דוגמאות ותבניות.צבעים שונים, גופנים, צורות, סגנונות, תמונות, טקסט, וסמלים.

לחזות בקלות מידע מורכב עם מגוון רחב של תרשימים. הפוך דיאגרמות אלה אפילו חכם יותר ויעילים יותר על ידי קישורם לנתונים הבסיסיים, המספק תמונה של המערכת או תהליך שלמה יותר.עובד עם MS Office היטב.

eDraw MAX יכול להיות משולב עם יישום של Microsoft Office בקלות.

ממשק המשתמש של
eDraw MAX הוא בסגנון MS-Office כמו אז זה קל ללמוד ולהשתמש. אם אתה מכיר את השימוש ב-MS Office, סביר להניח שתכיר בקלות ובמהירות גם את eDraw MAX.

תכונות עיקריות:

ממשק המשתמש דומה לממשק בתוכנות MS Office 2010 .
תמיכה בסקריפטים.
ערכות נושאים שונות, ערכות נושא צבע, אפקטים וגופנים.
שינוי כל התרשימים בקלות  באמצעות שינוי ערכת הנושא הפעיל.
באמצעות התכונה החדשה 'ערכת הנושא, ניתן לעצב את הצבעים והאפקטים בכל תרשים בלחיצה אחת.
תצוגה מקדימה בזמן אמת.
בעת הגלילה על הגלריות השונות בEdraw, תראה את הציורים שלך וחפצים שונים לשינוי כדי להציג כיצד ייראו לאחר היישום.
פשוט לחץ על התמונה הממוזערת בגלריה לקבל למעשה את השינויים אותם תרצו להחיל.
פריסות וסגנונות מהירים. אלה מספקים אפשרויות לעיצוב מהיר של האובייקט הרצוי, מראה שקופיות משופר עם במספר קליקים.
ניתן להמיר את גרפיקת Edraw אל תוך Word, Excel, PowerPoint עם כפתורים בלחיצה אחת.אובייקטי טקסט בשורת רווח, כדור, כניסה, שחזור צבע, משנה סקריפטים ויותר נתמכים.
עיבוד צללים משופר ביחס לגרסאות קודמות.
אפשרויות שליטה קלה על השקיפות, כמות הטשטוש, וצבע עכשיו.
עיצוב והגדרות קבועים מראש של טקסט לעשות את זה באמת קל ליישום מבט מראש לאובייקט או טקסט.
זה יותר מהר כדי להתקרב ולהתרחק כיום באמצעות מחוון הזום בפינת הדרום מזרחית של המסך.
תמיכה בטבלאות.
צביעה של תמונה מחדש ושינוי הגדרות אור וניגודיות, PNG שקוף.
אפשרות פתיחת גיליון עבור משתמשים בכירים על מנת ליצור צורות מורכבות יותר.
יותר מ 2000 Clip Arts.
פונקציה להכנסת קישורים לאתרים חיצוניים משופרת.
פונקצית הדפסה משופרת.
תמיכה בגדלים דף, כגון A0 ו A1.
ניתן גם להדפיס את גרפיקת גודל הגדולה בדפים נפרדים.
יצוא גרפי באיכות גבוהה.
באמצעות
eDraw MAX  ניתן ליצור בקלות גרפיקת SVG .visio upgradevisio templateslearn visiovisio tutorialmicrosoft visioOrganizational Chartvisio promicrosoft visio provisio umlvisio trainingbuy microsoft visiovisio microsoftvisio readerBusiness DiagramNetwork Diagramvisio pricevisio helpms visiomicrosoft visoMind MapFashion DesignFloor Planoffice visiobuy visio visio buypurchase visiomicrosoft visio trainingvisio alternativevisio drawingmicrosoft visio upgradevisio onlinevisio officevisio downloadvisio microsoft officescience illustrationvisio diagramvisio programmicrosoft visio downloadvisio trial downloaddownload microsoft visiovisio flowchartvisio free trialmicrosoft office visiovisio demoms visio downloadvisio iconsvisio 2003 professionalwhat is visiomicrosoft visio viewervisio cafedownload visiovisio 3dvisio trialvisio macvisio pro 2003open source visiovisio filesvisio diagramsmicrosoft visio licensevisio professional 2003visio licensevisio basicinstall visiovisio expressvisio trial versionvisio freewareflow chart visiomac visioonline visiodownload ms visiopro visioms office visioGraphic Organizermicrosoft office visio prodownload visio viewerms visio provisio ms